/Partnerzy

Partnerzy

Telter Team – drużyna ta została założona przez twórcę Telter Studio, czyli Janusza Marszałka. Za datę utworzenia Telter Teamu uznaje się datę założenia fanpage’a, która przypada na 12.09.2017 roku. Od tamtego czasu skład się zmienił kilkukrotnie, ale chyba na dobre – co widać po rezultatach.

Viking Esport – Organizacja została założona 13 października 2017 roku. Zajmujemy się głównie grą Counter-Strike: Global Offensive jednakże inwestujemy również w gry takie jak Fortnite, League of Legends oraz Rainbow Six Siege. Naszym głównym celem na rok 2019 jest dokończenie strony internetowej oraz sklepiku z gadżetami!

Polarist Gaming – jest to półprofesjonalna drużyna e-sportowa zajmująca się głównie grą w Counter-Strike’a. Powstała dnia 11 stycznia 2018, a jej założycielem jest Hubert Dabshupp Szulim. Drużyna składa się z licznej załogi, bo aż z 2 składów samych utalentowanych zawodników. W przyszłości Polarist planuje powiększyć projekt o nowe dywizje!

Team Five – organizacja zajmująca się grami drużynowymi. Naszym celem jest zrzeszenie graczy do wspólnej gry. Naszym głównym celem jest zostać drużyna min. TOP 15 Polski w grze Rainbow Six Siege i TOP 10 Polski drużyna w grze Fornite.

Precel Cup – Turnieje Online Założeniem naszej grupy jest organizowanie różnych turniejów w grach online. Naszym pierwszym “sprawdzianem” ma być turniej w grze Counter Strike Global Offensive. Mamy też w planach organizowanie turniejów w takich grach jak: Rocket League, League Of Legends, Rainbow Six Siege, Overwatch oraz w inne.